Купить Масло кольорове непрозоре OSMO Landhausfarbe білий в Киеве. , интернет-магазин EcoMag.

 

OSMO Landhausfarbe білий

Масло кольорове непрозоре OSMO Landhausfarbe білий
Код товара: 2101
Экологически-чистый продукт

непрозора кольорова олія для фарбування фасадів та інших зовнішніх та внутрішніх робіт

Колір білийжовта ялинаслонова кісткаяскраво-жовтийтемно-червонийкедрчервоно-коричневийтемно-зеленийморська хвилятемно-синійсіро-блакитнийкоричневийтемно-коричневийсіро-чорнийсірийсвітло-сірийсірий антрацитдимчато-сірийсірий туман
Введите площадь поверхности:
 м2
Объем
0.005
л:
70
грн.
0
шт.
0.125
л:
515
грн.
0
шт.
0.75
л:
1 780
грн.
0
шт.
2.5
л:
5 375
грн.
0
шт.
Описание Характеристики Отзывы Аксессуары (0) Доставка

Масло кольорове непрозоре OSMO Landhausfarbe білий

OSMO

Производитель: OSMO (Германия)
Страна-изготовитель: Германия

OSMO Landhausfarbe - непрозоре (спочатку з легким глянцем, потім шовковисто-матове) кольорове масло для фарбування деревини. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. 

 • Для зовнішніх робіт та внутрішніх робіт 
 • Непрозоре, шовковисто-матове, 18 кольорів: 2101 – біле; 2203 – жовта ялина; 2204 – слонова кістка; 2205 – яскраво-жовті; 2308 – темно-червоний; 2310 - кедр/червоне дерево; 2311 – червоно-коричневе; 2404 – темно-зелене; 2501 – морська хвиля; 2506 – темно-синє; 2507 – сіро-блакитне; 2606 – коричневе; 2607 – темно-коричневе; 2703 – сіро-чорне; 2704 – сіре; 2708 – світло-сіре; 2735 - димчасто-сіре; 2742 - сірий туман 
 • Колірування: можливі проміжні тоні 
 • Стійка до атмосферних впливів та незначних механічних пошкоджень. 
 • Кількість шарів: для незабарвленої деревини – 2 кулі, для оновлення покриття – 1 куля. Шліфування не потрібне! 
 • Витрата: 1л на 16 кв. м у дві кулі
 • Фізичні властивості: 
  • питома вага (щільність): до 1,2 г/см 3 
  • в'язкість: 14-18 с, відповідно до DIN 53211/4 мм - рідке 
  • запах: слабкий/м'який, після висихання без запаху 
  • температура займання: >55 про З відповідно до DIN 53213
  • година висихання: приблизно 10-12 годин при +23 про З RH 50% 
 • Термін зберігання: більше 5 років у закритій банці в сухому поміщенні. Морозостійко. 
 • Місткість: 
  • 0,125 л (пробник), 0,75 л, 2,5 л 
  • 25л - на замовлення з частковою передоплатою, поставка протягом 7-10 днів

 

Ключові особливості OSMO Landhausfarbe

Підходити для будь-яких порід деревини для зовнішніх робіт, де потрібне довговічне покриття: для дерев'яних фасадів, балконів, вікон та віконниць, парканів, пергол, альтанок, дерев'яної черепиці, садової меблів, будиночків, навісів для автомобілів тощо.

Ідеально підходить для оновлення старих відкрито-пористих покриттів та вивітрених дерев'яних поверхонь. Має водовідштовхуючий ефект, стійкий до зовнішніх погодних умов та УФ-променів.

Підходити для внутрішніх робіт: фарбування дверей, вікон, меблів.

 

Підготовка та застосування  OSMO Landhausfarbe

Поверхня деревини повинна бути чистою, сухою та немерзлою (максимальна вологість деревини не більше 20%). Для додаткової захисту від утворення синяви, гнилі та ураження насекомими-шкідниками (особливо для хвойних порід) обробіть деревину, по можливості зі всіх боків, Osmo-антисептиком для деревини Holz-Impagnierung WR (код товару 4001).

OSMO Landhausfarbe готове до застосування. Чи не розбавляти! Тщательно перемішати перед застосуванням!

Нанести тонкою кулею вдоль волокон деревини за допомогою кисті з твердою щетиною або валика з мікрофібри. Результат фарбування залежить, серед іншого, від якості обробки деревини. Тому рекомендується робити пробне забарвлення зразка.

Наносити легко. Чи не засихає у процесі фарбування. Реальна витрата залежить від властивостей, структури та ступеня підготовки поверхні, способу фарбування, кваліфікації маляра та інших факторів.

Час висихання приблизно 10-12 годин при температурі +23 про З та відносній вологості повітря 50%. Низькі температури та висока вологість збільшують годину висихання.

Примітки

 • Для додаткової захисту дерев'яних поверхонь на сонячній стороні (наприклад, фасадів, віконних рам тощо) після повного висихання можна нанести 1 кулю безбарвної захисної олії з УФ-фільтром UV- Schutz-Ol (код товару 410 - без біоцидів або 420 - з біозахистом ). Це дозволить посилити грязеовідштовхувальні властивості покриття та збільшити термін його служби. 
 • Для білої фарби OSMO Landhausfarbe (код товару 2101) застосовуйте захисну олію-блакит Holzschutz Ol-Lazur білого кольору (код товару 900);
 • У приміщеннях з підвищеною вологістю рекомендується перед нанесенням кольорової олії нанести захисне просочення OSMO Holzprotektor (арт. 4006).

 

Здоров'я та довкілля

Зберігати у недоступному для дітей місці!

Не допускати попадання в очі та на шкіру. При попаданні у вічі негайно промийте чистою водою та викликайте лікаря.

Міститі 2-бутаноноксим. Може викликати алергічні реакції під час роботи, у людей схильних до алергії. Після висихання абсолютно нешкідливо.

При ковтанні негайно викликати лікаря та показати упаковку чи етикетку.

Дрігач та інші текстильні матеріали, просочені олією, одразу після використання опустити в ємність з водою (через опасность мимовільного займання).

Високе покриття відповідає вимогам стандарту DIN 4102, клас В2 (нормальна займистість), повністю безпечний для людей, тварин, рослин (відповідає DIN 53160 та EN 71.3 - підходить для фарбування дитячих іграшок).

Виробник і продавець не несуть відповідальності за неправильне зберігання та використання продукту покупцем.

Уважаемые покупатели! Цвет товара на фото может незначительно отличаться от оригинала в зависимости от индивидуальных настроек Вашего монитора.

Данные по расходу продукта предоставлены производителем. Реальный расход продукта зависит от свойств, структуры и подготовки поверхности, способа покраски, квалификации маляра и других факторов.

Технические характеристики OSMO Landhausfarbe

Информация о производителе
ПроизводительOSMO (ОСМО)
Страна-производительГермания
Страна-изготовительГермания

Отзывы о OSMO Landhausfarbe

Оставьте свой отзыв - помогите другим пользователям сделать правильный выбор!
comments powered by Disqus

Аксессуары и дополнения к OSMO Landhausfarbe

Нет аксессуаров к даному товару

Доставка OSMO Landhausfarbe

Доставка OSMO Landhausfarbe осуществляется по всей Украине.

Доставка в нерабочее время оговаривается индивидуально и осуществляется за дополнительную плату.

 

1. Доставка OSMO Landhausfarbe по Киеву

После оформления заказа на OSMO Landhausfarbe по указанному контактному телефону с Вами свяжется менеджер для подтверждения заказа, уточнения даты и удобного для Вас времени доставки. Срок осуществления доставки — от 1 до 2 рабочих дней. Для некоторых групп товаров срок доставки может увеличиться (в зависимости от наличия выбранного товара на складе).

Стоимость доставки по Киеву:

 • сумма заказа до 3000 грн: 0 грн.
 • сумма заказа от 3000 грн: доставка по Киеву осуществляется БЕСПЛАТНО.

В обязанности курьера входит доставка и проверка комплектации товара. Сборка товара возможна в отдельных случаях – по предварительной договоренности и за отдельную плату.

Занос крупногабаритного товара на этаж в подьездах, не оборудованных лифтом, – платный. Тариф 10 грн./этаж, начиная со второго этажа.

В случае отсутствия заказчика в момент доставки стоимость повторного выезда по Киеву составит +0 грн к общей сумме заказа.

Способы оплаты OSMO Landhausfarbe при доставке по Киеву:

 • предоплата на карточку Приватбанка (детали уточняйте у менеджеров);
 • оплата наличными курьеру в момент доставки.

ВНИМАНИЕ: время доставки зависит от маршрута курьера и загруженности дорог, поэтому просим вас с пониманием отнестись к данным обстоятельствам. Курьер обязательно перезвонит за 20-30 минут до приезда. В случае невозможности доставки в указанный промежуток времени по независящим от нас обстоятельствам, мы обязуемся уведомить Вас и перенести время доставки на более поздний срок или на следующий день.

 

2. Доставка OSMO Landhausfarbe в пригород Киева (Вышгород, Вишневое, Жуляны, Бортничи, Буча, Вишенки и т.д.):

Стоимость доставки для жителей пригорода Киева (Вышгород, Вишневое, Жуляны, Бортничи, Буча, Вишенки и т.д.):

 • сумма заказа до 3000 грн:   0 гривен выезд + 5 грн. за каждый километр от пределов Киева в обе стороны.
 • сумма заказа от 3000 грн до 10000 грн:   Вы оплачиваете только 5 грн. за каждый километр от пределов Киева в обе стороны.
 • сумма заказа от 10000 грн:   доставка до 15 км от Киева осуществляется БЕСПЛАТНО.

В обязанности курьера входит доставка и проверка комплектации товара. Сборка товара возможна в отдельных случаях – по предварительной договоренности и за отдельную плату.

Занос крупногабаритного товара на этаж в подьездах, не оборудованных лифтом, – платный. Тариф 10 грн./этаж, начиная со второго этажа.

Способы оплаты OSMO Landhausfarbe при доставке в пригород Киева:

 • предоплата на карточку Приватбанка (детали уточняйте у менеджеров);
 • оплата наличными курьеру в момент доставки.

ВНИМАНИЕ: время доставки зависит от маршрута курьера и загруженности дорог, поэтому просим вас с пониманием отнестись к данным обстоятельствам. Курьер обязательно перезвонит за 20-30 минут до приезда. В случае невозможности доставки в указанный промежуток времени по независящим от нас обстоятельствам, мы обязуемся уведомить Вас и перенести время доставки на более поздний срок или на следующий день.

 

3. Доставка OSMO Landhausfarbe по Украине

В данный момент доставка OSMO Landhausfarbe в регионы Украины осуществляется при помощи компании "Новая почта". Но если Вам предпочтительно получить заказ при помощи какой-то конкретной курьерской службы, мы будем рады помочь - варианты всегда можно обсудить с нашим менеджером.

Стоимость доставки:

 • сумма заказа до 3000 грн:   20 грн до отделения "Новая почта" + тариф "Новой почты".
 • сумма заказа от 3000 грн до 10000 грн:   Вы оплачиваете только тариф "Новой почты", доставка товара до отделения "Новой почты" осуществляется БЕСПЛАТНО.
 • сумма заказа от 10000 грн:   доставка до ближайшего к Вам отделения "Новой почты" осуществляется БЕСПЛАТНО.

Тариф доставки формируется компанией-перевозчиком исходя из габаритов, веса, а также места назначения доставки. Услуги компании-перевозчика по доставке заказа Вы оплачиваете на месте, при его получении.

ВНИМАНИЕ: получатель обязан иметь при себе паспорт и знать номер декларации. В случае, если багаж оформлен на юридическое лицо, получатель также обязан иметь при себе доверенность или доверительное письмо от фирмы в произвольной форме с мокрой печатью. При отсутствии документов груз не выдается!

Способы оплаты OSMO Landhausfarbe при доставке по Украине:

 • предоплата на карточку Приватбанка (детали уточняйте у менеджеров);
 • оплата наложенным платежом при получении товара в отделении "Новой почты". При этом Вы оплачиваете услугу наложенного платежа по тарифу перевозчика.
Телефон
(044) 360-29-35
(093) 799-44-29
(095) 378-44-04
(068) 761-49-77
Кошик пустий
Страница сгенерирована за 0.052062 сек