Купить масло кольорове з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol Farbig білий в Киеве. , интернет-магазин EcoMag.

 

OSMO Hartwachs-Ol Farbig білий

масло кольорове з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol Farbig білий
Код товара: 3040
Экологически-чистый продукт

кольорове масло з твердим воском для внутрішніх робіт для обробки дерев'яних виробів: підлоги, меблів, інших елементів інтер'єру

Колір білийнатурально-матовийнатуральнийсвітло-сіриймедбурштинтерраграфітчорний
Введите площадь поверхности:
 м2
Объем
0.005
л:
70
грн.
0
шт.
0.125
л:
515
грн.
0
шт.
0.75
л:
1 900
грн.
0
шт.
2.5
л:
5 740
грн.
0
шт.
Описание Характеристики Отзывы Аксессуары (0) Доставка

масло кольорове з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol Farbig білий

OSMO

Производитель: OSMO (Германия)
Страна-изготовитель: Германия

OSMO Hartwachs-Ol Farbig - кольорове масло з твердим воском для виробів із деревини для внутрішніх робіт

 • Для внутрішніх робіт
 • Прозоре, шовковисто-матове
 • В каталозі серії Farbig представлені наступні відтінки*: білий (3040), натуральний (3041), світло-сірий (3067), медовий (3071), бурштин (3072), терра (3073), чорний (3075), графіт (3074) 
 • Кількість шарів: 1, максимум 2 для кольорового декоративного тонування. Для інтенсивного фарбування використовуйте серію кольорових олій OSMO Dekorwachs Intensive
 • Витрата: приблизно 1 літр на 30 кв.  Реальна витрата залежить від деревини, шліфування та способу нанесення.
 • Місткості: 0,125л; 0,75 л; 2,5л
 • Пробники у м'якій упаковці по 5мл. 

* - колір продукту може не відтворюватися достовірно через різні налаштування монітора та умови освітлення на фотографії

 

Ключові особливості олії кольорової OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Застосовується самостійно для фінішного покриття та тонування кольорів виробів з деревини.

При тонуванні дерев'яної підлоги після повного висихання OSMO Hartwachs-Ol Farbig  нанести шар безбарвної фінішної олії з твердим воском.

Має водо- та брудовідштовхувальну властивість. Поверхня, оброблена OSMO Hartwachs-Ol Farbig, стійка до вина, пива, кола, кави, чаю, соків, молока, води і т.д. відповідно до стандарту DIN 68861-1C. Плями з обробленої поверхні видаляються легко та безвісті. 

Олія дуже легко наноситися. Немає необхідності в ґрунтуванні: достатньо двох тонких шарів олії і Ваша поверхня готова. 

Перед застосуванням ознайомтеся з технічним описом, представленим на нашому сайті: нанесення кожної олії має свої особливості.

Масляно-воскова основа OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Олія ОСМО з твердим воском кольорова створена на основі натуральних рослинних олій та воску . Натуральні олії та віск глибоко проникають у деревину. Вони зберігають деревину здоровою та еластичною і не допускають її висихання. Деревина зберігає свою здатність дихати. Волога, що потрапила у деревину, легко випаровується. Знижується ризик набухання та усихання деревини.

Відповідність євростандартам

ОСМО олія з твердим воском кольорова не містить ні біоцидів, ні консервантів. Висохла олія безпечна для людини, тварини, рослини. Воно відповідає промисловому стандарту Німеччини DIN 53160 (несприйнятливе до слини та поту) та Європейському стандарту EN 71 (дозволено для дитячих іграшок); є всі сертифікати.

 

Області застосування олії кольорової OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Дерев'яна підлога, мебліва поверхня та будь-які інші дерев'яні поверхні інтер'єру.

Чудово підходить для всіх порід деревини.

Hartwachs-Ol Farbig відмінно підходить для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната), але в такому випадку рекомендується перед нанесенням масловіску нанести захисне просочення OSMO Holzprotektor (арт. 4006).

Догляд за підлогами, покритими олією кольоровою з твердим воском ОСМ

Для того щоб дерев'яні поверхні, покриті оліями , служили Вам довго і надійно, необхідно правильно доглядати за ними. Особливо це стосується статевих покриттів та сходів, на які припадає значне навантаження.

Ви можете здійснювати вологу прибирання, додавши у воду концентрований засіб для очищення деревини OSMO Wisch-Fi x (арт. 8016). Протріть підлогу злегка вологою ганчіркою, потім витріть насухо.

При сильному зношуванні підлоги можна легко відреставрувати за допомогою безбарвної олії з твердим воском OSMO Hartwachs-O l відповідної глянцевості. Олію потрібно нанести тонким шаром тільки на окремі пошкоджені ділянки підлоги, попередньо очистивши від забруднення ділянки, що обробляються. При цьому відновлені ділянки не відрізнятимуться від решти поверхні.

Здоров'я та довкілля

Зберігати у недоступному для дітей місці!

Працювати з продуктом у добре провітрюваному приміщенні.

Уникати контакту зі шкірою та очима. При роботі рекомендується використовувати захисний робочий одяг, захисні окуляри та бавовняні рукавички з покриттям з нітрилкаучуку.

Hartwachs-Ol Farbig містить 2-бутаноксим та кобальткарбоксилат. Може викликати алергічні реакції у людей, схильних до них. Після висихання – безпечно.

Під час роботи не можна їсти, пити, курити. При попаданні у вічі негайно промийте водою і звернутися до лікаря.

При ковтанні негайно звернутися до лікаря та показати упаковку чи етикетку.

Дригач, пади та інші текстильні матеріали відразу після використання необхідно повністю поринути у воду (через небезпеку мимовільного займання).

А ось висохле покриття відповідає вимогам стандарту DIN 4120 (вогнестійкість будівельних матеріалів та конструкцій), класу В2 (нормальний рівень вогнестійкості).

Виробник і продавець не несуть відповідальності за неправильне зберігання або використання продукту покупцем.

Уважаемые покупатели! Цвет товара на фото может незначительно отличаться от оригинала в зависимости от индивидуальных настроек Вашего монитора.

Данные по расходу продукта предоставлены производителем. Реальный расход продукта зависит от свойств, структуры и подготовки поверхности, способа покраски, квалификации маляра и других факторов.

Технические характеристики OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Информация о производителе
ПроизводительOSMO (ОСМО)
Страна-производительГермания
Страна-изготовительГермания

Отзывы о OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Оставьте свой отзыв - помогите другим пользователям сделать правильный выбор!
comments powered by Disqus

Аксессуары и дополнения к OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Нет аксессуаров к даному товару

Доставка OSMO Hartwachs-Ol Farbig

Доставка OSMO Hartwachs-Ol Farbig осуществляется по всей Украине.

Доставка в нерабочее время оговаривается индивидуально и осуществляется за дополнительную плату.

 

1. Доставка OSMO Hartwachs-Ol Farbig по Киеву

После оформления заказа на OSMO Hartwachs-Ol Farbig по указанному контактному телефону с Вами свяжется менеджер для подтверждения заказа, уточнения даты и удобного для Вас времени доставки. Срок осуществления доставки — от 1 до 2 рабочих дней. Для некоторых групп товаров срок доставки может увеличиться (в зависимости от наличия выбранного товара на складе).

Стоимость доставки по Киеву:

 • сумма заказа до 3000 грн: 0 грн.
 • сумма заказа от 3000 грн: доставка по Киеву осуществляется БЕСПЛАТНО.

В обязанности курьера входит доставка и проверка комплектации товара. Сборка товара возможна в отдельных случаях – по предварительной договоренности и за отдельную плату.

Занос крупногабаритного товара на этаж в подьездах, не оборудованных лифтом, – платный. Тариф 10 грн./этаж, начиная со второго этажа.

В случае отсутствия заказчика в момент доставки стоимость повторного выезда по Киеву составит +0 грн к общей сумме заказа.

Способы оплаты OSMO Hartwachs-Ol Farbig при доставке по Киеву:

 • предоплата на карточку Приватбанка (детали уточняйте у менеджеров);
 • оплата наличными курьеру в момент доставки.

ВНИМАНИЕ: время доставки зависит от маршрута курьера и загруженности дорог, поэтому просим вас с пониманием отнестись к данным обстоятельствам. Курьер обязательно перезвонит за 20-30 минут до приезда. В случае невозможности доставки в указанный промежуток времени по независящим от нас обстоятельствам, мы обязуемся уведомить Вас и перенести время доставки на более поздний срок или на следующий день.

 

2. Доставка OSMO Hartwachs-Ol Farbig в пригород Киева (Вышгород, Вишневое, Жуляны, Бортничи, Буча, Вишенки и т.д.):

Стоимость доставки для жителей пригорода Киева (Вышгород, Вишневое, Жуляны, Бортничи, Буча, Вишенки и т.д.):

 • сумма заказа до 3000 грн:   0 гривен выезд + 5 грн. за каждый километр от пределов Киева в обе стороны.
 • сумма заказа от 3000 грн до 10000 грн:   Вы оплачиваете только 5 грн. за каждый километр от пределов Киева в обе стороны.
 • сумма заказа от 10000 грн:   доставка до 15 км от Киева осуществляется БЕСПЛАТНО.

В обязанности курьера входит доставка и проверка комплектации товара. Сборка товара возможна в отдельных случаях – по предварительной договоренности и за отдельную плату.

Занос крупногабаритного товара на этаж в подьездах, не оборудованных лифтом, – платный. Тариф 10 грн./этаж, начиная со второго этажа.

Способы оплаты OSMO Hartwachs-Ol Farbig при доставке в пригород Киева:

 • предоплата на карточку Приватбанка (детали уточняйте у менеджеров);
 • оплата наличными курьеру в момент доставки.

ВНИМАНИЕ: время доставки зависит от маршрута курьера и загруженности дорог, поэтому просим вас с пониманием отнестись к данным обстоятельствам. Курьер обязательно перезвонит за 20-30 минут до приезда. В случае невозможности доставки в указанный промежуток времени по независящим от нас обстоятельствам, мы обязуемся уведомить Вас и перенести время доставки на более поздний срок или на следующий день.

 

3. Доставка OSMO Hartwachs-Ol Farbig по Украине

В данный момент доставка OSMO Hartwachs-Ol Farbig в регионы Украины осуществляется при помощи компании "Новая почта". Но если Вам предпочтительно получить заказ при помощи какой-то конкретной курьерской службы, мы будем рады помочь - варианты всегда можно обсудить с нашим менеджером.

Стоимость доставки:

 • сумма заказа до 3000 грн:   20 грн до отделения "Новая почта" + тариф "Новой почты".
 • сумма заказа от 3000 грн до 10000 грн:   Вы оплачиваете только тариф "Новой почты", доставка товара до отделения "Новой почты" осуществляется БЕСПЛАТНО.
 • сумма заказа от 10000 грн:   доставка до ближайшего к Вам отделения "Новой почты" осуществляется БЕСПЛАТНО.

Тариф доставки формируется компанией-перевозчиком исходя из габаритов, веса, а также места назначения доставки. Услуги компании-перевозчика по доставке заказа Вы оплачиваете на месте, при его получении.

ВНИМАНИЕ: получатель обязан иметь при себе паспорт и знать номер декларации. В случае, если багаж оформлен на юридическое лицо, получатель также обязан иметь при себе доверенность или доверительное письмо от фирмы в произвольной форме с мокрой печатью. При отсутствии документов груз не выдается!

Способы оплаты OSMO Hartwachs-Ol Farbig при доставке по Украине:

 • предоплата на карточку Приватбанка (детали уточняйте у менеджеров);
 • оплата наложенным платежом при получении товара в отделении "Новой почты". При этом Вы оплачиваете услугу наложенного платежа по тарифу перевозчика.
Телефон
(044) 360-29-35
(093) 799-44-29
(095) 378-44-04
(068) 761-49-77
Кошик пустий
Страница сгенерирована за 0.078090 сек